Слухай онлайн
Cуспільство

Через снігопад на деяких дорогах обмежено рух

Станом на ранок 5 січня ситуація у південно-східних регіонах України стабілізувалася, забезпечено безперебійне транспортне сполучення. Зокрема, в Одеській області відновлено рух усіх транспортних засобів на автодорогах М-16 Одеса - Кучурган, М-27 Одеса - Іллічівськ, М-14 Одеса - Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог). Про це повідомило Новое Время з посиланням на ДСНС України.

У Миколаївській області відновлено рух усіх транспортних засобів у всіх напрямках в'їзду та виїзду з Миколаєва.

Однак, зазначають рятувальники, у зв'язку з різким погіршенням погодних умов, які спостерігалися протягом 27-30 грудня 2014 року поки деякі обмеження руху продовжують діяти.

Станом на ранок 5 січня заборонено рух великовагових та великогабаритних транспортних засобів у всіх напрямках в'їзду та виїзду з Одеси.

Закрито рух для великовантажних транспортних засобів на таких автодорогах:

- М-15 Одеса - Рені, від Одеси до 128 км проїзд забезпечений для легкового транспорту; від 128 км до р. Рені проїзд утруднений; км 176 - 190, біля с. Кирнички Ізмаїльського району проїзд ускладнений.

- Р-70 Одеса - Б-Дністровський - Монаші - / М-15 / проїзд забезпечений для легкового транспорту, від с. Барабой в р. Овідіопіль проїзд забезпечений; км 12 - 18 км проїзд утруднений для вантажного транспорту.

УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ