Слухай онлайн
Cуспільство

Через цигарки поляк залишився без «Мерседеса»

У міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Рава-Руська – Гребенне» працівники Львівської митниці запобігли спробі незаконного переміщення цигарок, повідомила прес-служба Львівської митниці.

Учора на українсько-польському кордоні громадянин Республіки Польщі, повертаючись з приватної поїздки із України автомобілем «Мерседес», обрав для перетину кордону смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», що мало б означати, що товарів, обов’язкових для декларування, у нього немає. Однак під час митного контролю автомобіля в боксі поглибленого огляду з використанням технічних засобів, після розбортування коліс в порожнинах двох передніх було виявлено 290 пачок цигарок різних марок. Зокрема там було 170 пачок цигарок марки «Классік», 50 пачок – «Фокус», 30 пачок – «Монте-Карло» та 40 – «Море», які громадянин сусідньої держави намагався перемістити через митний кордон України з використанням способів, що утруднюють виявлення предметів. Про приховані сигарети під час усного опитування він не заявив, у встановленому порядку їх не задекларував.

За цим фактом за ознаками статей 339 та 352 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Цигарки та автомобіль, який використано для приховування вантажу, загалом на суму майже 18 тис. грн вилучено.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ