Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Через збиткові тарифи ЛМКП „Львівтеплоенерго” цьогоріч має 29 млн грн збитків – Ігор Марчак

На сьогодні ЛМКП „Львівтеплоенерго” не має боргів зі сплати податків і протягом січня-вересня 2006 року сплатило 6 млн грн податків. Проте підприємство має значні борги за газ і заборгувало ДК „Газ України” 7 млн грн, при цьому борг споживачів перед ЛМКП „Львівтеплоенерго” – 8 млн грн. З них 4 млн грн – комунальні відомства, 3,5 млн грн – КЕЧівські будинки та понад 500 тис. грн – відомчі будинки.

Зокрема, як стверджує Ігор Марчак, 154 тис. грн заборгувало ДП „Управління по експлуатації адмінбудинку” ДПА у Львівській області. Про це директор ЛМКП „Львівтеплоенерго” Ігор Марчак розповів вчора, 17 жовтня, під час засідання Громадської колегії при ДПА у Львівській області.
  Дохід ЛМКП „Львівтеплоенерго” протягом січня-вересня 2006 року становив 77,7 млн грн, тоді як збитки становили 29 млн грн. За словами Ігоря Марчака, це в основному через затвердження збиткових тарифів на тепло. Також він розповів, що 120 км тепломереж Львова перебувають в аварійному стані, оскільки щороку потрібно міняти  по 40 км труб, тоді як реально оновлюються лише 6-8 км.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...