Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Червоноград, Сколе і Сокаль — найбільш кризові міста щодо захворювання на туберкульоз — Ярослав Пітко

У Львівській області показник захворювання на туберкульоз становить 78,9 осіб на 100 тисяч населення, і найбільш кризові міста у цьому напрямі Червоноград, Сокаль і Сколе — про це сьогодні, 7 березня 2006 року, під час прес-конференції повідомив заступник голови Львівської ОДА Ярослав Пітко. 
«Основне завдання галузі охорони здоров’я — це наближення медичних послуг до пацієнта та підвищення якості медичного обслуговування на всіх рівнях від первинної допомоги до надання високоспеціалізованої медичної допомоги», — розповів Ярослав Пітко.
Що стосується запобігання ВІЛ-інфекції, то, за словами заступника голови Львівської ОДА, хоча Львівщина не належить до кризових областей, все ж ця хвороба прогресує.
«У 2005 році на облік було взято 209 ВІЛ-інфікованих, а станом на 1 січня 2006 року у Львівській області під наглядом з діагнозом ВІЛ-інфіковані перебуває 746 осіб, проти 598 на початку 2005 року», — наголосив Ярослав Пітко. За його словами, у 2005 році була створена Координаційна рада  з питань запобігання ВІЛ-СНІДу, куди війшли представники відомств і служб цієї компетенції, а також залучені неурядові організації. В області був створений Центр ВІЛ-СНІДу  і виділено приміщення на вулиці Лисенка. На цей рік передбачені кошти, 300 тисяч грн,  для проведення другого етапу ремонтів.
«В минулому році завершено роботу над онкоцентром. Зараз проголошений тендер на рівні Києва про закупівлю лінійного прискорювача для центру і доки його не буде, а в кардіоцентрі не буде апарату ангеографа, їхнє відкриття не відбудеться», — наголосив Ярослав Пітко.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...