Слухай онлайн
Політика

Члени Студентського братства Львівщини вважають, що проти них вчинили провокації

Провокаційну агітпродукцію проти кандидата на міського голову Львова Василя Куйбіди в штаб Студентського братства Львівщини просто підкинули — заявив 24 лютого голова Студентського братства області Олександр Антонов. За його словами, вночі невідомі особи, намагаючись проникнути в офіс Студентського братства на вулиці Римлянина, познімали рами з вікон офісу і накидали туди провокаційної агітпродукції. Хто саме і яку продукцію кидав, студенти не бачили, бо в цей час знаходилися всередині приміщення. За словами Олександра Антонова, Студентське братство не має жодного відношення й до трьох молодиків, яких затримали біля офісу братства з провокаційними листівками. Як він зазначив, ці люди не є членами братства.
«В офісі Студентського братства жодної агітпродукції не було, а що знайшли під нашими дверими, ми до цього жодного стосунку не маємо», — запевнив голова Студентського братства Львівщини.
Факт про вкидання листівок в вікна офісу Студентського братства «виплив» лише 24 лютого після обіду. Пояснюючи ж журналістам ситуацію зранку 24 лютого, жоден активіст братства про вкидання листівок чомусь не згадував.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...