Слухай онлайн
Cуспільство  |  Кримінал

Чиновник каже, що продав готель «Львів» за 22 млн грн законно і що подасть до суду на наклепника, який натякає на 400 млн грн

Усі дії управління комунальної власності Львівської міської ради з приватизації готелю «Львів» відбувалися відповідно до чинного законодавства. Про це сьогодні, 30 листопада, під час брифінгу повідомив начальник управління комунальної власності Львівської міської ради Євген Климкович.

 

  

За його словами, готель «Львів» було продано за більш ніж 22 млн грн разом з ПДВ. До того орендар сплачував лише 200 грн за оренду 12 тис. квадратних метрів.

 

Як зазначив Климкович, експертну оцінку вартості готелю проводили три оцінювачі, а їхній звіт рецензували ще два незалежних рецензенти. Один із них – Спілка експертів-оцінювачів України.

 

Також Євген Климкович повідомив, що подасть до суду на депутат ЛМР Івана Василишина за розповсюдження інформації про причетність начальника управління до підпалу автомобіля депутата.

 

Додамо, що депутат Василишин вважає, що готель мав би коштувати понад 400 млн грн – у 20 разів дорожче, аніж був проданий.

 

Нагадаємо, 25 вересня  цього року прокуратура Львова порушила кримінальну справу щодо факту продажу “Готелю “Львів”. Було встановлено, що з постійною комісією комунального майна та власності Львівської міської ради ціна продажу цілісного майнового комплексу “Готель “Львів” не погоджувалась, а приватизаційний документ — витяг від 17.07.2009 р. № 01-1391 з протоколу засідання постійної комісії комунального майна та власності від 14.07.2009 р. містить завідомо неправдиві відомості щодо погодження ціни даного об’єкта викупу.

 

 А у листопаді цього року прокурор Львівської області порушив кримінальну справу стосовно депутата Львівської міської ради “З”, за ознаками  злочинів, передбачених ч.2 ст.233, ч.2 ст. 366 КК  України.

 

Було з’ясовано, що депутат Львівської міської ради “З”, будучи заступником голови постійної депутатської комісії комунального майна та власності Львівської міської ради, склав та використав підроблені приватизаційні документи при приватизації комунального майна.

 

Мовиться про цілісний майновий комплекс «Готель «Львів»» та чотири об'єкти нерухомого комунального майна – на загальну суму 24 592 849 грн. Це призвело до незаконної приватизації майна комунальної власності у великих розмірах та спричинило тяжкі наслідки

 

Наразі триває досудове слідство, яке веде прокуратура Львова.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ