Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Чиновникам удвічі скоротили ліміт на службові авто

Постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують органи виконавчої влади» від 26 грудня 2011 року № 1399 майже вдвічі скорочено ліміт легкових автомобілів центральним та місцевим органам виконавчої влади, повідомляє урядовий портал.

Згідно з постановою, легкові автомобілі, що перебувають на балансі органів виконавчої влади і вивільняються у зв’язку з установленням ліміту, підлягають реалізації у визначеному законодавством порядку, або мають бути передані на баланс іншій бюджетній установі.

Нововведенням є передбачена постановою заборона органам виконавчої влади орендувати (наймати) легкові автомобілі понад установлений ліміт.

Слід зазначити, що державним органам встановлене обмеження вартості орендованих легкових автомобілів в межах сум витрат, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2001 року № 332 “Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного і місцевих бюджетів”.

Реалізація прийнятого рішення Уряду дозволить скоротити видатки державного бюджету на утримання органів виконавчої влади.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ