Слухай онлайн
Здоров'я

COVчег передав 1050 багаторазових медичних масок для потреб ліцею імені Героїв Крут у Львові

фото надав COVчег
фото надав COVчег
фото надав COVчег
фото надав COVчег
фото надав COVчег
фото надав COVчег
1/3
На Львівщині та зокрема і у Львові благодійний проект COVчег продовжує свою діяльність задля допомоги потребуючим у нелегкі часи карантину через пандемію COVID-19.

Голова комісії у справах охорони здоров'я Львівської єпархії ПЦУ отець Микола Біляк та голова ГО "Клуб Української Греко-Католицької інтелігенції", депутат Львівської міської Роман Грицевич від Екуменічного комітету медичної та соціальної допомоги Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в межах благодійного проекту COVчег передав 1050 багаторазових медичних масок для потреб ліцею імені Героїв Крут у Львові, а також ознайомилися із розбудовою та змінами в ліцеї які були запроваджені останніми роками.

Як вже повідомляло Гал-інфо, лікарі проекту “COVчег” перевірили Львівський геріатричний пансіонат на COVID-19.

Нагадаємо, що Львівська “Домашня опіка” подякувала благодійникам COVчег за підтримку.

Зазначимо, що на початку карантину частину масок від меценатів благодійного проекту "COVчег" вже передали Академії сухопутних військ, де Медична служба навчального закладу розподілить 1000 штук багаторазових засобів індивідуального захисту між військовослужбовцями та вихованцями академії.

Згодом, у травні, передали маски сестрам згромадження св. Йосафата, які у Львові.  Зокрема, сестра Климентія Луків зі Згромадження св. Йосафата переконана у тому, що церква завжди була і залишається безпечним місцем для людей.

Також, минулого тижня, отель Микола Биляк від імені Комітету передав понад тисячу масок для медиків Львівської обласної клінічної лікарні.

Додамо:

"Церква завжди була і залишається безпечним місцем для людей. Дякуємо Міжконфесійному комітету медичної і соціальної допомоги та Шпиталь Шептицького за надані багаторазові маски для Родинного дому "Покрова" (що діє при згромадженні Салезіяни Святого Івана Боско, УГКЦ) в рамках реалізації благодійної програми COVчег", - повідомили в Офісі розвитку СДБ.

Довідка Гал-інфо. 29 березня священнослужителі всіх конфесій за участі громадських організацій підписали меморандум про співпрацю та створили "Екуменічний комітет медичної та соціальної допомоги", який запроваджує благодійну програму "COVчег".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ