Cтаном на 11 травня установи освіти області залишили невикористаними 29 млн грн траншу на погашення заборгованості по статті 57 ЗУ Про освіту
Слухай онлайн
Економіка

Cтаном на 11 травня установи освіти області залишили невикористаними 2,9 млн грн траншу на погашення заборгованості по статті 57 ЗУ „Про освіту”

У поточному році продовжуються виплати заборгованості педпрацівникам за статтею 57 Закону України „Про освіту” за 1997-2002 роки.  Так, у 2006 році субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на зазначену мету  становить 31920,6 тис. грн. Про це під час колегії ЛОДА повідомив начальник фінуправління Олег Демків.

 З початку цього року область одержала субвенцію з державного бюджету на погашення заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України „Про освіту” педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів у сумі 16 млн.грн. Останній транш надійшов 12 квітня ц.р. і 14 квітня розподілений між установами освіти області. Проте, станом на 11 травня п.р. на рахунках установ освіти області залишилися невикористаними 2,9 млн. грн. (18,1 відсотка) із отриманої субвенції. Залишки коштів рахуються в установах освіти міста Львова (0,9 млн. грн.), міста Самбора, Сколівського, Ст.Самбірського районів (по 0,3 млн.грн.), Миколаївського, Самбірського та Яворівського районів (по 0,2 млн.грн.).
У значній мірі зазначене зумовлено блокуванням виконавчими службами рахунків установ освіти на виконання судових рішень, прийнятих за позовами окремих освітян у минулих роках, і примусовим стягненням на користь останніх усіх виплат всупереч порядку, визначеному Законом України „Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених Законом України „Про освіту”  педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів”, що призводить  до незабезпечення виплат у розмірі 1/5 від нарахованих сум усім педпрацівникам.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...