ДАІ просить водіїв не зволікати із проходженням технічного огляду автомобілів
Слухай онлайн
Cуспільство

ДАІ просить водіїв не зволікати із проходженням технічного огляду автомобілів

Щоб уникнути черг під час оформлення технічного огляду автомобілів, управління ДАІ у Львівській області просить водіїв не зволікати з проходженням цієї процедури. Адже, згідно із законодавством, пройти техогляд можна від 2 січня до 31 липня. Для цього, за словами заступника начальника управління ДАІ у Львівській області Михайла Чаплі, потрібно сплатити близько 60 грн (7,5 грн за огляд автомобіля, 4,5 грн за огляд причепа чи мотоцикла, 9 грн – за талон, 11,23 грн – за вініловий утримувач для талону технічного огляду, 34 грн – за діагностику автомобіля) та податок на  транспортний засіб (сума залежить від об’єму двигуна автомобіля).
 Пройти технічний огляд автомобіля водії можуть звернувшись до одного з міжрайонних відділів ДАІ у Львівській області (залежно від місця проживання водія) з 9.00-18.00 (понеділок-п’ятниця) та з 9.00-16.00 (у суботу).
За інформацією Михайла Чаплі, цьогоріч технічного огляду потребують близько 151 тисяча транспортних засобів, проте це вже зробили водії лише близько 30 тисяч (тобто 20%).
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...