Слухай онлайн
Економіка

Данський бізнес інвестуватиме у розвиток Львівщини

Сьогодні, 16 березня голова Львівської обласної державної адміністрації Микола Кміть спільно з головою ДПА у Львівській області Костянтином Зінкевичем провели зустріч із представниками Інвестиційного Фонду для Центральної і Східної Європи. Під час зустрічі сторони обговорили можливості інвестування данського бізнесу в економіку Львівщини, -- повідомляє прес-служба Львівської ОДА.
Голова Львівської ОДА зазначив, що Львівщина зацікавлена у розширені діяльності вже існуючих підприємств із датськими інвестиціями та збільшенні обсягів виробництва і реалізації їх продукції. «У 2008 році датський бізнес інвестував в економіку області близько 69 млн. доларів. І я максимально сприятиму захисту і новому залученню датських інвестицій і цього року», - наголосив Микола Кміть.
Керівник області також запропонував датським інвесторам співпрацю із ПТУ регіону. Йдеться про підготовку студентів профтехучилищ вже під конкретний бізнес – тобто, про створення кадрового резерву за програми інвесторів.
Зокрема, радник Датського інвестиційного фонду Ларс Вестбіерг зазначив, що, не зважаючи на світову економічну кризу, датський бізнес готовий інвестувати у Львівську область. Зокрема, це стосується проектів, пов’язаних із сільським господарством, ІТ-технологіями, виготовленням металевих банок для їжі, а також із проектами, що стосуються Євро-2012 тощо. «Для залучення інвестицій важливо, щоб на Львівщині була налагоджена експортна система, а також, щоб була можливість перевезти датські технології в область. Сьогодні потенційному інвестору значно простіше залучити працівників, ніж це було рік тому, тому ми готові інвестувати. Водночас ми тут, щоб захистити існуючі датські інвестицій – насамперед йдеться про відшкодування ПДВ підприємствам інвестора», - наголосив він.
У відповідь на це голова ДПА у Львівській області запевнив, що він спільно з головою облдержадміністрації підніматимуть питання відшкодування ПДВ під час зустрічі з головою ДПА України.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ