Слухай онлайн
Cуспільство

Дедишин: „Карпати” радо вітають ініціативу Львівської міськради і чекають офіційних документів

Наразі ФК «Карпати» не отримували жодної офіційної пропозиції від Львівської міської ради з проханням укласти договір оренди з Львівською міською радою. Про це у коментарі „Гал-info” повідомив заступник генерального директора ФК «Карпати» Ігор Дедишин у відповідь на запрошення начальника управління комунальної власності Львівської міської ради Євгена Климовича укласти договір оренди.
За словами Дедишина, який нещодавно у відповідних службах з’ясовував долю пропозиції міської ради, жодних документів на їхню адресу не надходило. Водночас, Дедишин зауважив, що вони радо погодяться на таку пропозицію. „Це є позитивним кроком, – каже Дедишин, висловлюючи надію на подальшу конструктивну співпрацю з Львівською міською радою. – „Карпати” радо підпишуть договір, оскільки ми ж його ініціювали”.
Нагадаємо, вчора управління комунальної власності Львівської міської ради звернулося вчора до ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати» з пропозицією у встановленому порядку укласти договір оренди з Львівською міською радою.
Як повідомила „Гал-info” прес-служба Львівської міської ради, для цього «Карпатам» потрібно звернутися у відділ адміністративних послуг Львівської міської ради з заявою про укладання договору та надати у встановленому порядку необхідні документи. Перелік документів затверджений рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 12 травня 2006 року № 638.
«Ми скерували футбольному клубу пропозицію з переліком усіх необхідних документів про укладання договору оренди з Львівською міською радою на виконання ухвали сесій міської ради «Про надання пільг ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати» та керуючись попереднім договором оренди. Договір оренди буде укладено за типовою формою договору оренди», – повідомив начальник управління комунальної власності Львівської міської ради Євген Климкович.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ