Слухай онлайн
Cуспільство

Делегація Львівської обласної ради відвідала Люблін

На запрошення керівництва Люблінського воєводства Люблін відвідала делегація Львівської обласної ради у складі заступника голови Львівської обласної ради Лева Захарчишина, депутата Львівської обласної ради Олега Немчінова, начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції регіону Львівської обласної ради Тараса Возняка, директора Львівського обласного історико-краєзнавчого музею м. Винники Ігора Тимця. Повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі Львівської обласної ради.
Як розповів заступник голови Львівської обласної ради Лев Захарчишин, відбулися робочі зустрічі із віце-маршалком воєводства. Під час зустрічей обговорювали питання співпраці між Люблінським воєводством та Львівською областю, йшлося про те, щоб наповнити реальним змістом Угоду про співпрацю, підписану ще у 2004 році.
Також велися консультації про допомогу польської сторони у створенні сектору історії українців еміграції та музейного комплексу історії побуту та культури етнічних українців Надсяння, Холмщини, Лемківщини і Підляшшя, що будується у м. Винниках. Зокрема поляки зініціювали можливість залучення коштів Євросоюзу для будівництва музею.
Як розповів Лев Захарчишин, було досягнуто домовленості про те, що наприкінці квітня Львівщину відвідає делегація Люблінського воєводства. У Львові планується підписання угоди про реалізацію спільних проектів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ