Департамент ЄВРО 2012 почав кампанію Стань Волонтером для Львова
Слухай онлайн
Cуспільство

Департамент «ЄВРО 2012» почав кампанію «Стань Волонтером для Львова»

Відтепер львівські студенти знають, як долучитись до організації масштабних подій у Львові, а також до Волонтерської служби УЄФА ЄВРО 2012™ у Львові. Відкриті лекції, організовані департаментом «ЄВРО 2012» Львівської міської ради в рамках соціальної програми «Стань волонтером для Львова», відбулися у найбільших вишах міста, – повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

«Одним із головним напрямків співпраці з молоддю під час проведення УЄФА ЄВРО 2012™ у Львові буде організація волонтерського руху. Ми вже виокремили підрозділи волонтерської служби на визначили конкретні напрямки роботи. Оскільки частина з них вимагатимуть від волонтера особливих навиків та вмінь, лекції проводили на факультетах, які максимально забезпечують ці вимоги. Серед них – факультет іноземних мов та географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, інститут комп’ютерних наук й інформаційних технологій та інститут економіки та менеджменту Національного університету «Львівська Політехніка», а також кафедра туризму Львівського інституту економіки та туризму, – розповіла начальник управління інформації та промоцій департаменту «ЄВРО 2012» Соломія Білонога.

 

Як зазначила Соломія Білонога, департамент «ЄВРО 2012» розробив план заходів на поточний рік, а до кінця вересня 2010 року – представить план всіх заходів включно до 2012 року. Участь студентів в організації цих заходів на засадах волонтерства – це унікальна можливість здобути досвід до УЄФА ЄВРО 2012™, підвищити свої професійні та особисті якості, зустріти нових друзів.

 

«Для волонтерів створена також група «Стань волонтером для Львова» в соціальній мережі  «Вконтакті». Учасниками можуть стати не лише особи, які мають досвід волонтерства, а й ті, хто хочуть долучитися до цього руху  у місті. На сторінці відвідувачі зможуть знайти найсвіжіші новини та анонси про заходи, до організації яких вони зможуть долучитися, коментувати та поповнювати фотоальбоми, спілкуватися між собою чи просто ділитися власними ідеями з організаторами» - додала вона.

 

Нагадаємо, що минулого року з метою об’єктивного інформування про значення для Львова проведення УЄФА ЄВРО 2012™, а також про економічний та соціальний ефект від нього, департамент «ЄВРО 2012» Львівської міської ради провів роз’яснювальну програму «ЄВРО 2012™» для львів’ян. У рамках першого етапу цієї програми протягом березня 2009 року була проведена серія відкритих лекцій у найбільших вищих навчальних закладах Львова.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...