Депутатські фракції міськради продовжили переговори про розподіл постійних депкомісій однак до нічого конкретного знову не договорилися
Слухай онлайн
Політика

Депутатські фракції міськради продовжили переговори про розподіл постійних депкомісій, однак до нічого конкретного знову не договорилися

Депутатські фракції у Львівській міській раді сьогодні, 17 квітня, продовжили переговорний процес про розподіл постійних депкомісій, однак до нічого конкретного знову не договорилися, — повідомив „Гал-info” голова Львівського міського блоку „Наша Україна” Олег Мандюк.
За його словами, на даному етапі кожна з політичних сил оприлюднює свої пропозиції, які завтра, 18 квітня, має розглянути майбутній міський голова Андрій Садовий. За словами Олега Мандюка, новообраний голова міста поставив вимогу, щоб кожна з політичних сил пропонувала по три кандидатури на голову депутатської комісії, яку вони планують отримати.
Блок „Наша Україна”, як повідомив Олег Мандюк, дає свої пропозиції щодо голів шести депутатських комісій, а розраховує отримати хоча би п’ять.
Переговори між представниками депутатських фракцій щодо розподілу депутатських комісій продовжаться наступної середи.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...