Слухай онлайн
Політика

Депутати хочуть внести зміни до Регламенту обласної ради

26 січня на засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту Львівської обласної ради депутати розглянули протокольне доручення сесії обласної ради щодо внесення змін до Регламенту Львівської обласної ради та прийняла рішення винести це питання на розгляд сесії. У випадку позитивного голосування сесії, обідня перерва під час сесійних засідань буде починатися о 14.00, повідомила прес-служба ЛОР.

Також комісія розглянула і підтримала звернення депутата Миколи Криштопи про переведення його у постійну комісію з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва. Раніше Микола Криштопа працював у постійній комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку. Рішення про переведення до іншої комісії теж затверджуватиметься на сесії обласної ради.

Депутати розглянули і підтримали звернення Старосамбірської міської радищодо представлення до нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди 50-ліття міського голову м. Старий Самбір Івана Грися.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ