Слухай онлайн
Політика

Депутати Львівської обласної ради можуть навіть звернутися до Ющенка про антидержавну діяльність Господа Бога — Ганна Герман

«Депутати Львівської обласної ради можуть навіть звернутися до Ющенка про антидержавну діяльність Господа Бога. Це їхнє право», — так «Гал-info» прокоментувала народний депутат України Ганна Герман сьогоднішнє звернення Львівської обласної ради до Президента України із вимогою заборонити діяльність Партії регіонів та КПУ як антидержавних об’єднань громадян в Україні.
Звернення до Президента України викликало у Ганни Герман риторичний сміх. «Це їх право. Хай звертаються», — додала вона.
Нагадаємо, на сьогоднішній сесії Львівської облради депутати більшістю голосів підтримали звернення до Президента України Віктора Ющенка щодо заборони діяльності антидержавних об’єднань громадян в Україні. Пропозицію про це на розгляд депутатів виніс депутат ЛОР Ростислав Новоженець.
Як ідеться у зверненні, причиною вимоги став ІІ Всеукраїнський з’їзд депутатів всіх рівнів, що відбувся у Сєвєродонецьку, який обласні депутати визнали як такий, що став публічним приниженнням честі і гідності української нації.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ