Слухай онлайн
Політика

Депутати Львова продовжили роботу сесії без мера і "Самопомочі"

Львівська міська рада продовжила роботу сесії без найбільшої фракції - "Самопоміч". Кворум на межі, тому депутати не виходять із сесійної зали, передає кореспондент Гал-інфо.

Нагадаємо, що сьогодні, 21 червня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати фракція "Самопоміч" обурилася не коректними висловлюваннями депутата від "Свободи" в адресу їхньої фракції та заявила, що покидає сесійну залу. 

У роботі сесії оголосили перерву. Після цього секретар ради заявив: "У нас в залі часто вириють емоції. Така робота... Звичайно має бути етика депутатських відносин. Комісія законності розгляне питання і винесе рішення на сесію 12 липня".

Депутат Любомир Босаневич запитав: "А що комісія має розглядати?  Бо Карбовник сказав "анонізм", а не "ононізм".

Депутат Маркіян Лопачак виступив у захист свого колеги депутата.

"Те, що відбувається в залі - це політичний ононізм. Депутатські запити йдуть у нікуди. Фракція "Самопоміч" та міський голова Львова займаються політичним онанізмом. Подобається їм це слово чи ні", - сказав Лопачак.

Депутат Юрій Кужелюк обурився тим, що відбувається в сесійній залі.

"Одна фракція займається відвертим шантажем ради. Так не може бути! Вчора була колегія і ніхто нікому ніяких заяв не робив. Якщо є шантаж, то є шантаж, а ми будемо прцювати", - сказав Кужелюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");