Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Депутати нагадали Клюєву про проблему заводських гуртожитків

Учора, 26 січня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати проголосували за заяву депутата Василя Горона, адресовану першому віце-премєр-міністру України екномічного розвитку та торгівлі Андрію Клюєву щодо забезпечення належної реалізації житлових прав мешканців гуртожитків. Заяву підтримало 60 депутатів з 90.

Василь Горон пояснив, що міська рада Львова прийняла ухвалу, якою дала згоду на прийняття у власність територіальної громади міста гуртожитків на вул. Каховській, 33, 35, вул. Полтави, 36, вул. Пулюя, 32 (гуртожитки ЛОРТА).

Однак профільне міністерство на це не відреагувало, що викликало невдоволення мешканців гуртожитків.

Відповідно, депутат просить вжити заходів для забезпечення контролю за прийняттям необхідних рішень щодо передачі гуртожитків ЛОРТА у власність територіальної громади.

Він також просить у Клює ва, щоб було затверджено загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад та вжити заходів для перевірки збільшення вартості чи індексації майнових комплексів гуртожитків, які внесені у статутний капітал акціонерних товариств.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ