Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Депутати Портнова збунтувалися

Депутат від БЮТ Володимир Пилипенко вважає аморальним перебування його колеги Сергія Соболєва на посаді прем'єра опозиційного уряду. Про це йдеться у заяві прес-служби Пилипенка.

"Пилипенко вважає, що Соболєву слід було здати депутатський мандат ще до президентських виборів, одразу після відставки Віктора Пинзеника з уряду Юлії Тимошенко", - сказано у ній.

Пилипенко зазначив, що Соболєв обирався до парламенту від ПРП, лідер якої Віктор Пинзеник "вирішив, що робота в уряді Тимошенко є неприйнятною для нього через непрофесійний держбюджет на 2009 рік".

"Пинзеник демонстративно пішов у відставку. Враховуючи таку позицію свого партійного лідера, Соболєв повинен був взяти її за приклад і піти за Пинзеником ще у лютому минулого року", - сказав він.

Депутат Пилипенко належить до так званої "групи Портнова" у БЮТ. До неї також входять депутати Святослав Олійник і Валерій Писаренко.

Як відомо, нещодавно Портнов склав з себе депутатські повноваження і перейшов на роботу у Секретаріат Президента.

В інтерв’ю УП він також заявив, що близькі до нього депутати - Олійник, Пилипенко і Писаренко - "ще задовго до президентських виборів зробили для себе висновок, що це їхнє останнє політичне життя в БЮТ".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...