Слухай онлайн
Політика

Депутати повернули собі пільги

Заступник голови регламентного комітету, член "Батьківщини" Андрій Пишний повідомив, що депутати Верховної Ради України через закон про бюджет на 2013 року повернули собі пільги.

Їх відновлення стало можливим завдяки закону про бюджет. Якщо у фінансовому документі на 2012 рік була норма, згідно якої призупинявся ряд статей закону "Про статус народного депутата", що стосуються депутатських пільг, то у 2013-му скасовувати нічого не стали, пише журнал "Фокус".

Це автоматично тягне за собою фінансування VIP-гарантій трудових прав народних депутатів.

Парламентарії, як і раніше, можуть розраховувати на отримання близько 30 000 грн допомоги на оздоровлення, безкоштовні путівки для санаторно-курортного лікування, а так само на грошову компенсацію для створення належних житлових умов".

Пільги повернулися до колишніх депутатів, які будуть отримувати матеріальну допомогу, безкоштовно лікуватися в елітних клініках, їздити на транспорті і можуть бути похованим за рахунок бюджету.

На апарат Верховної Ради у бюджеті-2013 було передбачено 876 млн. грн. Однак у фінальному варіанті, який так і не з'явився у відкритому доступі, витрати по цій статті збільшилися на 60 млн.

ТСН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ