Слухай онлайн
");
Cуспільство

Депутати пожаліли повій

Депутати не підтримали проект закону, що підвищував адміністративну відповідальність за зайняття проституцією.За проект Геннадія Москаля проголосувало 89 депутатів.

Відповідно до проекту закону заняття проституцією тягнуло б за собою накладення штрафу   від десяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнули б за собою  накладення штрафу  від  двадцяти до  ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Раніше штраф становив 5-10 неоподатковуваних мінімумів.

Також Москаль пропонував передати справи повій міліції.

Депутатанагадав, що згідно з ч. 1 ст. 218 КУпАП лише адміністративні комісії при виконавчих органах міських рад можуть розглядати зазначені справи, у той час як комісії при виконавчих органах сільських та селищних рад не наділені такими повноваженнями.

Також розгляд справ про адміністративні делікти здійснюється виключно за місцем проживання правопорушника, що в переважній більшості випадків унеможливлює притягнення до відповідальності осіб, які займаються проституцією в містах, але проживають у сільській місцевості.

"У зв‘язку із цим значна частина складених протоколів про адміністративні правопорушення залишається без розгляду", - зазначив Москаль, - Українська правда.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");