Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Депутати скотилися до рівня «лизати і сосати»

В БЮТ називають незаконним намагання сформувати коаліцію за допомогою окремих депутатів. Про це заявив депутат Володимир Філенко з трибуни парламенту.

Він також відповів на висловлення Володимира Литвина в бік опозиції.

"Пане голово, ваша остання репліка дає мені право сказати, що не вам нас учити, як погано лизати і сосати. Тепер кажуть, що Литвин у нас Мороз-2. Нічого подібного. У нас в селі таких як литвин називали морозенята", - заявив Філенко.

"Тепер з приводу третьої ситуації – Олександр Єфремов каже, ідіть в суд і судіться. Пане Олександре, не треба мені ходити в суд, бо я вмію читати. Я тримаю конституцію в руках, і там чітко написано, що коаліція формується фракціями. А ви хочете туди всунути просто депутатів", - заявив депутат.   

Спікер парламенту Володимир Литвин заявляє, що Верховна Рада має консолідуватися, або йти на саморозпуск. Про це він заявив у відповідь на репліку депутата від НУНС Романа Зварича.

"У нас є  два можливих сценарії розвитку подій. Або Рада буде консолідовано працювати, дотримуючись законів. І не може бути того, що одні порушували закони, а тепер інші будуть порушувати. (Будемо працювати) максимально в законодавчому полі", - зазначив він.

"Або тоді, шановні колеги, Верховна рада має прийняти рішення про саморозпуск. Але у нас і немає бажання працювати і ми не можемо знайти компроміс для того, як вийти з глухого кута. До цього ми вимучували рішення і зараз очевидно...", - додав він.

У відповідь на це роздавалися різні репліки з боку депутатів від опозиції. Тому Литвин перервався і заявив:

"Шановні колеги, я хочу сказати тим, хто кричить, одну фразу: ви не вмієте навіть кусати, ви вмієте тільки лизати".

"І заспокойтеся. Я максимально толерантно з вами спілкуюся. Щоб не було хаосу і протистояння, давайте шукати компроміси", - наголосив він.

Литвин також закликав "працювати, без зведення політичних рахунків".

"На погоджувальній раді постало питання, чи буде процес зведення рахунків. Я сказав що допустити цього не повинні. Повинна бути робота і результат. Дайте проводити роботу", - заявив він, передає Українська правда.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ