Слухай онлайн
Політика

ДЕРЖДЕПАРТАМЕНТ США ЗАНЕПОКОЄННИЙ СИТУАЦІЄЮ В УКРАЇНІ

США вважають, що надання політичного притулку екс-міністру економіки України Богдану Данилишину в Чехії має стати "дзвінком" для Києва.

Про це заявив журналістам у Брюсселі помічник Держсекретаря США з питань демократії та прав людини Томас О. Меліа, повідомляє УНІАН.

"Я думаю, що рішення чеського уряду має стати дзвінком для уряду України щодо того, як Європа і міжнародне співтовариство сприймає ці процеси... як шлях розвитку України сприймається міжнародним співтовариством", - сказав він.

Представник американської адміністрації зазначив, що поки що було б зарано говорити про можливу міжнародну ізоляцію української влади.

Разом з тим, він уточнив, що ряд процесів в Україні викликають занепокоєння у США. Серед таких процесів - виборче застосування правосуддя.

Томас О. Меліа відзначив, що у четвер і п`ятницю, 20-21 січня, під час свого візиту до Києва, він планує обговорити розвиток останніх подій в галузі демократії й дотримання прав людини, як з представниками уряду, так і з представниками опозиції, а також неурядових громадських організацій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ