Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Держспоживстандарт України рекомендує для виробників мінеральних вод Західного регіону проводити аналіз мінводи в незалежних лабораторіях

Держспоживстандарт України рекомендує для виробників мінеральних вод проводити аналіз мінводи в незалежних лабораторіях. Про це сказав голова Держспоживстандарту України Микола Негрич під час семінару з питань контролю якості мінеральних вод, що видобуваються у Західному регіоні, який проходив сьогодні у Трускавці. Про це повідомляє кореспондент „Гал-info”, який перебуває зараз в Трускавці разом з головою Де6ржспоживстандарту.
За його словами, для покращення роботи виробників мінвод у Західному регіоні рекомендується здійснювати аналіз в ГГРЄС ЗАТ ЛОЗ „Трускавецькурорт”. Він також розповів, що зараз контроль хімічного складу мінеральних вод здійснюється в Одесі і цей сигмент ринку є дуже монополізованим.
„Як розповідав мені один великий виробник мінеральних вод, щоб здійснити контроль хімскладу мінеральної води в Одесі, треба привести цілу фуру мінеральної води. Якщо виробники воду не бутилюють, а вона в цистернах, то треба привести цілу цистерну води, яку потім на одному із заводів в Одесі розливають у пляшки і продають”, — розповів Микола Негрич.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...