Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Дітей захисників та ВПО запрошують на безкоштовний відпочинок у таборі на Львівщині

Дітей захисників та ВПО, віком 10-15 років, запрошують до Турклубу «Манівці», що відбувається у Львівській області на березі річки Дністер. Про це повідомили в пресслужбі ЛМР.
Фото: ЛМР

На учасників чекають активні пригоди та мандрівки, сплави річкою та екскурсії печерами, спортивні та розвиваючі ігри і тренування, цікаві лекції та творчі майстер класи тощо. Про це повідомили у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій.

Безкоштовно взяти участь можуть діти таких категорій:

-       діти, батьки яких загинули на війні;

-       діти безвісті зниклих;

-       діти, батьки яких перебувають у полоні;

-       діти, батьки  яких перебуваються на реабілітації через важкі травми;

-       діти ВПО, що перебували в окупації.

Зміни триватимуть впродовж 1 – 12 липня, 29 липня – 9 серпня та 12– 23 серпня. Реєстрація на сайті відкрита до 15 липня за посиланням. Обов’язково потрібно вказати про пільгову категорію.

«Таборовики проживатимуть у туристичних будиночках на приватній території, є санітарний вузол, окрема кухня. Перед початком заїзду проведуть батьківські збори онлайн, а також буде створено телеграм групу для підготовки до табору.

Активна програма для учасників на кожен день за участі діючих спортсменів і кваліфікованих інструкторів з різних видів спорту, а також педагогів  допоможе здобути нові та корисні навички та вміння, які неодмінно стануть у пригоді в майбутньому.

Вдень на таборовиків чекатимуть активні пригоди на воді та суші спортивного, розважального або навчального характеру. А ввечері вони дивитимуться кіно, грітимуться в бані або ж просто будуть теревенити біля вечірнього багаття», - зазначили у Львівському  центрі надання послуг учасникам бойових дій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ