Слухай онлайн
Cуспільство

Діяльність РПЦ в Україні необхідно заборонити - Драбинко

Митрополит Переяславський і Вишневський ПЦУ Олександр (Драбинко) закликав владу заборонити діяльність РПЦ в Україні. Про це митрополит написав на своїй сторінці в Facebook.

Коментуючи рішення окупаційнрго кримського суду, який зобов’язав архієпископа Кримської єпархії ПЦУ Климента знести в п’ятиденний термін храм в Євпаторії, Драбинко наголосив, що «керівництво Держави має негайно дати адекватну відповідь цьому духовному тероризму». Про це пише Релігійна правда.

На його думку, у разі реалізації задекларованих загроз влада України має заборонити діяльність РПЦ в Україні як посібника міжнародного тероризму.

«Вважаю, що Керівництво Держави повинне негайно дати адекватну відповідь цьому «духовному» тероризму. У випадку реалізації задекларованих погроз – заборонити діяльність РПЦ в Україні, як посібника міжнародного тероризму. Незчисленна кількість храмових споруд УПЦ, що знаходиться в юрисдикцій ній приналежності до московського патріархату, побудована з порушеннями відповідного законодавства. Масово порушуються правила користування приміщеннями які перебувають в аренді. Безкінечна кількість порушень при введені в експлуатацію та правил пожежної безпеки», — зазначив митрополит.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ