Слухай онлайн
Cуспільство

Для львівських шкіл та садочків завершується опалювальний сезон

Відповідно до розпорядження міського голови Львова, від сьогодні, 2 квітня, офіційно завершується опалювальний сезон для закладів освіти. Йдеться про припинення подачі опалення до міських шкіл і садочків. Натомість подача опалення до лікарень, поліклінік, житлових будинків продовжується. Про це Гал-інфо повідомили 2 квітня у прес-службі ЛМР.

"Наші тепловики отримали лист від управління освіти про зупинення подачі опалення до шкіл і садочків, оскільки ці заклади на карантині, і де-факто, тепло перестали брати.

Тому, було прийнято рішення підготувати офіційне розпорядження про завершення опалювального сезону для освітніх закладів — наших міських шкіл і садочків", — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За її словами, опалювальний сезон не завершується для закладів охорони здоровꞌя і населення. Тепло до лікарень, поліклінік і житлових будинків подається. Рішення про завершення опалювального сезону для населення приймається, коли протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря вища +8 градусів.

Нагадаємо, у Львові є 218 міських закладів освіти — 101 садочок і 117 шкіл.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, за підвищеної температури мешканці можуть регулювати подачу тепла безпосередньо в будинку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ