Слухай онлайн
Cуспільство

Для львівських шкіл закуплять інтерактивні дошки

На фінансування галузі освіти на 2008 рік у міському бюджеті закладено 373 мільйони 446 тисяч гривень та 44 мільйони 869 700 гривень у бюджеті розвитку. Про це сьогодні на брифінгу повідомила начальник управління освіти ЛМР Надія Оксенчук.
За її словами, порівняно із минулим роком з бюджету розвитку передбачено в три рази більше видатків на освіту. „Ці гроші заплановано використати на ремонт системи опалення двадцяти навчальних закладів, капітальний ремонт дахів 20 навчальних закладів, заміну вікон у 17 школах, а також ці гроші підуть на виплату зарплати, ремонт енергоносіїв, поточні ремонти обладнання, стипендії від міського голови найкращим учням та вчителям. Цього року вперше поповнять бібліотечні фонди шкіл Львова, на що виділено 200 тисяч гривень. Закуповуватимуть, переважно, художню літературу”, – розповіла Надія Оксенчук.
Як вона зазначила, цього року завершать комп’ютеризацію шкіл у Львові та придбають інтерактивні дошки та мультимедійні проектори. На це закладено 3 162 200 гривень. Зараз у львівських школах є 10 таких дошок. На облаштування окремих спеціалізованих кабінетів виділено 300 тисяч гривень.
За словами Надії Оксенчук, цього року планують відкрити 20 додаткових груп у дитсадках, а також відкрити два дитячих садочки на вулицях Патона та Чукаріна. На створення нових груп у бюджеті розвитку передбачено 800 тисяч гривень, крім цього на забезпечення функціонування дошкільних закладів освіти у бюджеті міста передбачено 14 874 700 гривень.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ