Слухай онлайн
Cуспільство

Для проходження ЗНО зареєструвалися понад 7 тис. мешканців Львівщини

Станом на сьогодні, 1 лютого, у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти для проходження зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалися понад 11 тисяч учасників, з них 7 066 – мешканці Львівської області. Про це сьогодні, 1 лютого, під час прес-конференції повідомила директор ЛРЦОЯО Лариса Середяк.

 

Реєстрація, каже вона, триватиме до 18.00 31 березня. основного напливу відвідувачів у пунктах реєстрації чекають в лютому. «Кожен з пунктів має свій режим роботи, тому раджу ознайомитися з ним на нашому сайті перш ніж іти реєструватися. Всі пункти працюють в основному по суботах, а з березня вони працюватимуть і в неділю. То ж часу достатньо, щоб зареєструватися без черг», – каже вона.

 

Пункти реєстрації ЗНО відкриті у всіх райцентрах, містах обласного значення, у Львові їх є 9. Зареєструватися можна у будь-якому з пунктів. Всього в області є 37 таких пунктів.

 

Учням, що народилися до 15 грудня, потрібно мати з собою паспорт, всім решта дозволено реєструватися зі свідоцтвом про народження. Після реєстрації кожен учасник ЗНО отримає картку з пін-кодом. Він також повинен зайти на свою сторінку в Інтернеті та стягнути звідти запрошення на тестування. Самі ж тестування розпочнуться 2 червня і триватимуть до 23-го червня. Пробні тестування відбудуться 13 і 20 березня. якщо хтось з певних причин не зміг прийти на пробні тести, він може звернутися в пункт реєстрації і забрати свій зошит із завданнями, адже за нього оплачено.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ