Слухай онлайн
Політика

Для тих, хто наказує «Беркуту» бити активістів, все може закінчитися Гаазьким трибуналом - Третьяков

Ті, хто продовжує віддавати накази бити людей, повинні пам'ятати, що особисто для них все може закінчитися Гаазьким трибуналом, так само як для багатьох диктаторів і військових злочинців з інших країн. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив представник Громадянської Ініціативи «Третя Українська Республіка» Олександр Третьяков, коментуючи побиття бійцями «Беркут» Юрія Луценка та ряду активістів у Києві 11 січня.

«Жорстоке побиття Юрія Луценка - випадок безпрецедентний. Побажаємо йому якнайшвидше повернутися встрій.Знаю, що Юру такими методами не залякати і не зупинити. Він - сильний», - також зазначив він.

За словами Третьякова, суспільство в черговий раз переконалося , що «Беркуту» абсолютно всеодно, кого бити - активістів, політиків, жінок, дітей, пенсіонерів.

«Вони готові бити всіх без виключення представників українського народу. Але ми, на відміну від них, мстити не будемо -загнанийв кут звір стає щелютішим. І повинні їм це говорити: помсти не буде ні їм, ні членам їх сімей. У них все ще залишається шанс одуматися. Ми - європейська держава і будемопритягувативиннихдо відповідальності так, як це прийнято в цивілізованому світі», - підкреслив опозиціонер.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ