Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Для вирішення проблем канонічної Православної Церкви в Україні необхідне рішуче втручання Росії – архиєпископ Львівський УПЦ (МП) Августин

Архиєпископ Львівський УПЦ (МП) Августин (Маркевич) вважає, що для вирішення проблем канонічної Православної Церкви в Україні необхідне рішуче втручання Росії в цю ситуацію. Про це повідомила Релігійно-інформаційна служба України.
 „Ми очікуємо кроків з боку Росії – як загін, що чекає команди кинутися в бій. Я, як представник Української Православної Церкви, переконаний, що невизначеність засмоктує. Прийшов час діяти рішуче і називати всі речі своїми іменами”, – заявив архиєпископ на засіданні Всесвітнього російського народного собору в Москві.
За словами владики Августина, „той факт, що Православна Церква Московського Патріархату сьогодні є в Україні стрижневою, активно ігнорується владою”.
„Президентське оточення відноситься до нашої Церкви, м’яко кажучи, без симпатії, і це дуже погано”, – заявив архиєпископ, відзначивши, що „канонічна Православна Церква сьогодні трактується владою України як п’ята колона Москви”.
„І ми стомилися. Нас єдине, що надихає, це те, що ми віримо ще в Росію. Якщо Господь вас направить – вирулимо і ми”, – заявив він.
На думку архиєпископа Августина, сьогодні не тільки Америку, а й Європу можна назвати „постхристиянською”, що робить ще більш актуальною „консолідацію всіх здорових православних сил для захисту від ворожих сил”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...