Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

До 140-річчя з дня народження Михайла Грушевського у Львові відкрилася найповніша виставка його прижиттєвих видань

У Національному музеї Львова імені Андрея Шептицького відкрилася найповніша виставка прижиттєвих видань Михайла Грушевського, присвячена 140-річчю видатного історика та громадського діяча. Відвідувачі Музею зможуть побачити усі десять томів "Історії України-Руси" у кількох виданнях, а також три прижиттєві видання ілюстрованої "Історії України".

Організував виставку заступник директора Інституту колекціонерства мистецьких пам’яток при НТШ Тарас Лозинський. Саме його стараннями було зібрано раритетні видання, серед яких і перший том “Історії України-Руси”, що побачив світ ще 1898 року у Львові. Рідкісні книги для виставки знайшли у фондах бібліотеки Національного музею, Наукової бібліотеки імені В. Стефаника, Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені І. Франка (ЛНУ). Хоча більшість томів надали приватні колекціонери.
Організатори виставки сподіваються, що вона матиме позитивний резонанс серед громадськості Львова, а також сприятиме новим науковим дослідженням життя та творчості Михайла Грушевського. Повідомляє «Освітній портал».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ