Слухай онлайн
Cуспільство

До 20-х роковин з дня Чорнобильської катастрофи у школах проведуть уроки пам’яті, а потерпілим виплатять додаткові матеріальні компенсації

Потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи до 20-х роковин в управліннях праці та соціального захисту населення на місцях почали виплачувати додаткові матеріальні компенсації. Про це «Гал-info» повідомив заступник начальника відділу пільг і розрахунків за комунальні послуги та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи головного управління праці та соціального захисту населення ЛОДА Андрій Ноджак.
 В обласному бюджеті на виплати матеріальної допомоги передбачено 40 тис. грн, в місцевих та райони бюджетах більше 240 тис. грн. Однак отримають кошти не усі, тільки найбільш потребуючі, зокрема інваліди І та ІІ груп. За словами голови ЛОО «Союз.  Чорнобиль. Україна» Всеволода Смеречинського, зараз тільки сім відсотків чорнобильців можна вважати здоровими. В середньому один чорнобилець у Львові отримає 100 грн.
 На сьогодні виплачено допомогу 15 особам на суму чотири тисячі гривень. На перше січня 2006 року в органах праці та соціального захисту зареєстровано 12 тис 613 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. 40% з них проживає у Львові, найбільше їх у Сихівському районі, Франківському, Шевченківському і найменше у Галицькому районі.
 Також серед заходів, приурочених до роковин Чорнобильської катастрофи, є проведення днів пам’яті в школах та літургій у релігійних закладах.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...