До 26 грудня безгосподарські мережі водопостачання та водовідведення передадуть на баланс “Львівводоканалу
Слухай онлайн
Економіка

До 26 грудня безгосподарські мережі водопостачання та водовідведення передадуть на баланс “Львівводоканалу”

Безгосподарські водопровідні та каналізаційні мережі, побудовані у минулі роки, передадуть на баланс ЛМКП “Львівводоканал” з метою їх належної експлуатації. Повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі Львівської міської ради.
Згідно з розпорядженням міського голови від 21.12.2005 р. № 1160 “Про передачу на баланс ЛМКП “Львівводоканал” мереж водопостачання та водовідведення”, у районах Львова були створені робочі комісії для виявлення і обстеження технічного стану мереж, встановлення їх вартості та вартості робіт з приведення їх до належного технічного стану. У комісії входять представники ЛМКП “Львівводоканал”, управлінь капітального будівництва, архітектури і містобудування та інженерного господарства.
Відповідні акти, підготовлені за результатами проведеної роботи і необхідні для передачі вказаних мереж “Львіводоканалу”, подали в управління інженерного господарства Львівської міської ради Шевченківська та Сихівська адміністрації.
 Питання з передачі мереж з водопостачання та водовідведення на баланс ЛМКП “Львівводоканал” планують вирішити до 26.12.2006 року.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...