Слухай онлайн
Cуспільство

До 3 лютого ГО можуть подавати заявки на співфінансування спортивних заходів

До 3 лютого ще триває подача громадськими організаціями заявок на конкурс заходів у галузі фізичної культури і спорту на 2012 рік, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Пріоритети:

-проведення масштабних загальноміських заходів, чемпіонатів міста Львова, кубків, тощо;

-проведення заходів, приурочених видатним постатям (спортсменам) та датам в історії фізичної культури і спорту Львова та України.

Обов’язковою умовою отримання фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету м.Львова є участь власним внеском організації у заході (коштами або іншими матеріальними чи нематеріальними ресурсами).

Перелік документів, які необхідно подати в управління молоді, сім’ї та спорту через відділ «Центр обслуговування мешканців»(м. Львів, пл. Ринок,1 (вхід із двору):

-заявка встановленого зразка з додатками

-копія свідоцтва про державну реєстрацію організації, засвідчену печаткою організації;

-копія довідки про взяття громадської організації на облік у ДПІ у м.Львові, засвідчену печаткою організації;

-копія рішення про присвоєння громадській організації ознаки неприбутковості, засвідчену печаткою організації;

-копія статуту (положення) організації, засвідчену печаткою організації;

-інформація про діяльність організації за попередній рік (до двох аркушів А4 формату).

Норми витрат на проведення спортивних змагань: під час проведення районних, міських змагань і навчально-тренувальних зборів на харчування з розрахунку на одну особу на добу з видів спорту: з великими фізичними навантаженнями та енерговитратами: для спортсменів – до 35 грн., для тренерів, суддів та інших учасників – до 30 грн. Для інших видів спорту: для спортсменів – до 30 грн., для тренерів, суддів та інших учасників – до 25 грн. На забезпечення медико-відновлювальними засобами та виробами медичного призначення для спортсменів-учасників спортивних змагань державного та міжнародного рівня, навчально-тренувальних зборів збірних команд та спортивних шкіл з розрахунку на одну особу на добу для спортсменів з видів спорту з великими фізичними навантаженнями та енерговитратами – до 33 грн. Для інших видів спорту – до 23 грн. Нагороди та призи за спортивні змагання становитимуть: на чемпіонатах і першостях районних (міських) змаганнях: командній першості (на команду) – до 80 грн., у особистій першості: 1 місце – до 60 грн., 2 місце – до 50 грн., 3. місце – до 40 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ