Слухай онлайн
Cуспільство

До 90-річчя бою під Крутами у Львові вшанують загиблих героїв

До 90-річчя бою під Крутами Центральна бібліотечна система для дітей м. Львова підготувала програму «Пам’ять про героїв невмируща». До проведення заходів залучили читачів бібліотек та учнів львівських шкіл.
Так, 29 січня 2008 року о 15.00 годині у Центральній дитячій бібліотеці відбудеться «круглий стіл», під час якого висловлюватимуть думки про історичну подію.
Також 29 січня о 12.00 годині у філіалі №3 Центральної бібліотечної системи відбудеться година-реквієм «Ластівки над Крутами» для учнів 5-9 класів. Планується запалення свічок, також діти читатимуть уривки з художніх та поетичних творів про бій під Крутами.
У цьому ж приміщенні відбудеться літературно-музична композиція «В пам’ять загиблих під Крутами» для учнів 7-9 класів. Учні Музичної школи ім. С. Крушельницької підготують музичну програму.
Історико-патріотична розвідка «Бились до згину герої-юнаки» для учнів 6-8 класів відбудеться 29 січня о 14.00 у філіалі №22 Центральної бібліотечної системи.
Також проходитимуть книжкові виставки, тематичні полиці та відкриті перегляди, присвячені цій трагічній історичній події.
Як повідомила методист Центральної бібліотечної системи для дітей м. Львова Еліна Мордовенко, проводячи низку заходів до річниці бою під Крутами, працівники Центральної бібліотечної системи долучаються до вивчення рідної історії та виховання патріотичних почуттів в учнів. Про це «Гал-info» повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ