Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

До Дня Святого Валентина у рамках вечірки „Шоколад і тюльпани” група „Мері” презентує кліп на пісню „Ромео”

Сьогодні, 14 лютого, у клубі „Picasso” з нагоди Дня Святого Валентина у рамках вечірки „Шоколад і тюльпани” відбудеться презентація кліпу групи „Мері” на пісню „Ромео”.
 Як зазначив „Гал-info” продюсер групи „Мері” Тарас Ших, кліп на пісню „Ромео” — це дебютне відео групи. „Його було відзнято 9 січня у Києві молодим, але популярним кліпмейкером Віктором Скуратівським, відомим за співпрацею з групами „Ґринджоли”, „Друга ріка”, „Нумер 482”, — зауважив Тарас Ших.
 Згідно із сюжетом, герої кліпу (учасники „Мері”) грабують приватну галерею образотворчого мистецтва. Головна ідея відео полягає в пошуці ідеального жіночого образу. Заради цього герої пожертвували видатними творами мистецтва.
  Презентація кліпу відбудеться у рамках вечірки під назвою „Шоколад і тюльпани”. Ця фраза була взята з пісні групи „Мері” „Твої Мерідіани”. На відвідувачів „Picasso” також чекає фото-імпреза на тему „Кохання назавжди”, „П’ять історій від „Ромео” (п’ять історій кохання, викладених в оригінальному жанрі), танцювальна програма від балету „Picasso”. За пультом цього вечора буде відомий DJ України — DJ VAN GOGH.
 Група „Мері” заснована в 1996 році. Діяльність в українському шоу-бізнесі розпочала з 2003 року. Напрямок музики можна характеризувати як opty-rock (оптимальний рок, легкий, ненав’язливий). За час роботи брала участь у різноманітних фестах. Зокрема „Перлини Сезону 2004” — 3 премія у поп-номінації, проект „Український формат” — 2 місце. Відомі пісні: „Твої Мерідіани”, „Змія”, „Пані”, „Ромео”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ