До кінця 2006 року організація Меморіал планує завершити перепоховання на Марсовому полі
Слухай онлайн
Cуспільство

До кінця 2006 року організація „Меморіал” планує завершити перепоховання на Марсовому полі

24 травня відбулась звітна річна коференція Львівської обласної історико-просвітницької організації «Меморіал». На конференцію прибули представники районних та міських осередків організації «Меморіал» з усієї області. Про це “Гал-info” повідомив голова Львівського «Меморіалу» Євген Гринів.
 Конференція мала два завдання: підбити підсумки проведених за минулий рік заходів і прийняти подальший план дій на майбутнє. Було підтверджено повноваження голови обласної організації Євгена Гриніва і його заступника.
Як зазначив Євген Гринів, організація планує діяти за трьома основними напрямками. По-перше, до кінця 2006 року заплановано завершити перепоховання більш як 700 останків  1944-1945 років на Марсовому  полі. Стосовно цього голова обласної ради Мирослав Сеник і голова обласної державної адміністрації Петро Олійник підписали клопотання до Міністерства культури з проханням дозволити закінчити тимчасово призупинене перепоховання останків на Марсовому полі. Відповіді про дозвіл з Мінкульту ще не отримано.
 Також організація планує закінчити будівництво меморіальної плити «Пам’яті і скорботи» на місці колишньої в’язниці НКВС на вулиці Замарстинівській, де будуть викарбувані прізвища всіх загиблих в усіх тюрмах Львова і області.
 Спільно з Товариством охорони пам’яток культури організація «Меморіал» планує облікувати і описати всі меморіали і пам’ятки загиблим в’язням тюрм, розстріляним і жертвам голоду. Облік меморіальних місць буде включено в список охоронних пам’яток культури і внесено в усі туристичні карти області і України.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...