До кінця грудня комісія має провести розподіл земель Яворівського ДГХП Сірка
Слухай онлайн
Економіка

До кінця грудня комісія має провести розподіл земель Яворівського ДГХП „Сірка”

До кінця грудня районна комісія має провести розподіл земель Яворівського державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка". Про це «Гал-info» повідомив голова Яворівської райдержадміністрації Степан Новосядло.

«Зараз відбувається ліквідація підприємства, тому землі, які були закріплені за Яворівською  ДГХП "Сірка", будуть передані територіальним громадам.  У місячний термін планується провести розподіл земель та подати на розгляд райдержадміністрації», - сказав він.
Відповідно до наказу Міністерства промислової політики України "Про припинення Яворівського державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка" шляхом його реорганізації” створено районну комісію з питання припинення юридичної особи Яворівського ДГХП "Сірка" з розподілу земель територіальними громадами. Головою комісії призначено заступника голови райдержадміністрації Б.Гельнера. До складу комісії також увійшли державний інспектор екологічної інспекції у Яворівському районі Г. Кіт, начальник відділу земельних ресурсів райдержадміністрації М. Пацула, директор Новояворівського ДП "Екотрансенерго" П. Булавка, директор Новояворівського ДГХП "Сірка" К. Пресліцький, а також голови місцевих рад, на території яких розташовані земельні ділянки.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...