Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

До кінця року Управління державної реєстрації буде розміщене в новому приміщенні

До кінця 2006 року Управління державної рестрації у місті Львові має бути розміщено в новому приміщенні на вулиці Городоцькій. Про це «Гал-info» розповів начальник управління державної реєстрації Львівської міської ради Володимир Дуда.
За його словами, приміщення для управління державної реєстрації у місті Львові виділено виконавчим комітетом міської ради минулого скликання. Загальна площа нового приміщення – близько тисячі метрів квадратних.
„Якщо будуть кошти на ремонт, то до кінця року, ми сподіваємося, реєстрація проводитимеся в новому приміщенні”, —  зазначив він.
Як розповів Володимир Дуда, в будинку на вулиці Городоцькій буде окреме приміщення для реєстраторів, а також окрема кімната буде відведена для архіву. Загалом єдине вікно складається з  десяти реєстраторів  у місті Львові,  які реєструють фізичних та юридичних осіб та здійснюють інші процедури, у реєстраційному вікні працюють представники Пенсійного фонду, працівник дозвільної системи Міністерства внутрішніх справ, представники  районих податкових інспекцій, статистики, представники фондів соціального страхування.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...