До кінця тижня виконком ЛМР затвердить перелік будинків де встановлять прилади обліку тепла
Слухай онлайн
Економіка

До кінця тижня виконком ЛМР затвердить перелік будинків, де встановлять прилади обліку тепла

До 25 жовтня ПП „Євротерм”, яке перемогло у тендері на встановлення лічильників тепла, доставить усі прилади до Львова, тоді їх почнуть роздавати в ЛКП.  Зараз у будинках, котрі будуть облаштовані лічильниками, проводяться підготовчі роботи: із влаштування вузлів обліку. Повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі Львівської міської ради.

Цього тижня виконавчий комітет Львівської міської ради має затвердити перелік будинків, де будуть встановлені лічильники, поданий районними адміністраціями.
„Як і планувалося, закуплено 120 лічильників за 674 тис. грн, а на залишок буде закуплено ще 8 лічильників. За 720 тис. грн, виділені цього року з міського бюджету на лічильники, закупимо 128 приладів обліку”, - розповів начальник відділу комунального господарства управління житлово-комунального господарства Львівської міської ради Володимир Магула.
 У Львові вже кілька років діє програма щодо встановлення теплових лічильників, яка умовно називається “50х50” (50% від вартості її реалізації оплачується міською радою).
 Програмою передбачено, що закупівля лічильників проводиться за кошти міського бюджету, а встановлення  - за кошти мешканців будинку. Вартість встановлення приладів  становить 50 - 55% від вартості приладу.
Використання теплового лічильника дає змогу економити  15 – 25% платежів за теплопостачання. Прилад встановлюється на вході в розподільчу систему будинкової мережі і облікує теплову енергію, що вже поставлена в середину будинку, тобто мешканці вже не платять за теплопостачання “в середньому”, облікується тільки реально спожите тепло в мережі будинку.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...