Слухай онлайн
Політика

До Києва стягують рятувальників і готують розгін Майдану – Балога

До Києва стягують офіцерів Державної служби з надзвичайних ситуацій і готують розгін Євромайдану.

«За моєю інформацією, з офіцерами Державної служби з надзвичайних ситуацій, яких за вказівкою Януковича стягують з усієї України, провели виховну роботу. «Заспокоїли», сказали що під кулі нікого посилати не будуть. Попросили лише після указу про надзвичайний стан і розгону Майдану, з вівторка на середу розібрати завали. А це ще раз підтверджує, що у вівторок депутатам з Партії регіонів ні в якому разі не можна йти на сесію. Інакше, їх знову використають. Це стосується і лідерів опозиції», – пише Балога.

Однією з умов розв’язання політичної кризи в адміністрації президента України назвали «повний відхід людей з вулиці Грушевського і припинення будь-яких протиправних дій». Янукович також запропонував Арсенію Яценюку очолити уряд, Віталію Кличку – стати віце-прем’єром з гуманітарних питань і погодився розглянути повернення до Конституції зразка 2004 року.

Вимогами людей, що зараз протестують на центральних вулицях Києва, є безумовне звільнення всіх затриманих силовиками демонстрантів, скасування «законів 16 січня», відставка уряду. Також мітингувальники вимагають дострокових президентських виборів.

У вівторок має відбутися позачергова сесія Верховної Ради.

Радіо Свобода

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ