Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

До Львова прибуло 84 спостерігачі від Міжпарламентської асамблеї країн-учасниць СНД

Група спостерігачів з місії Міжпарламентської асамблеї країн-учасниць Співдружності незалежних держав (МПА СНД) зі спостереження за виборами Президента України прибула до Львова, де продовжить здійснювати моніторинг виборчої кампанії. Повідомив представництво штабу Місії МПА СНД Андрій Давидов.

 

Заплановані зустрічі спостерігачів з представниками штабів кандидатів на посаду Президента України, а також відвідування низки окружних виборчих комісій, виборчих дільниць в місті Львові, в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській та Тернопільській областях. Представництво штабу Місії МПА СНД.

 

Нагадаємо: Місія спостерігачів від МПА СНД на чолі с першим заступником Голови Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Алєксандром Торшиним здійснює моніторинг за запрошенням Верховної Ради України.

 

До складу Місії входять 84 представники парламентів Азербайджанської Республіки, Республіки Вірменія, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіки Молдова, Російської Федерації та Республіки Таджикістан, а також експерти Міжнародного інституту моніторингу розвитку демократії, парламентаризму та дотримання виборчих прав громадян держав-учасниць МПА СНД.

 

Нагадаємо, що міжнародні спостерігачі від МПА СНД в день голосування 17 січня  відвідали 334 виборчі дільниці у 70 населених пунктах, вели спостереження у 14 областях України, у тому числі Вінницькій, Донецькій, Житомирській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Миколаївській Одеській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Харківській, Черкаській, Чернігівській областях, а також у Автономній Республіці Крим, містах Київ, Севастополь, зарубіжних виборчих дільницях, розташованих у містах Москва та у Санкт-Петербурзі.

 

Спостереження здійснювалось з моменту відкриття дільниць і тривало до завершення підрахунку голосів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ