Слухай онлайн
Політика

До Львова приїдуть експерти з ґендерних питань та питань лідерства Бонні Бернстром та Крістер Джеффмар

1-2 листопада 2006 року у Львові перебуватимуть експерти з ґендерних питань та питань лідерства — Бонні Бернстром (Швеція) та Крістер Джеффмар (Швеція) — про це «Гал-info» повідомили в управлінні у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА.
 Метою перебування експертів є проведення підготовчого етапу Фази II Програми рівних можливостей ПРООН “Україна: шлях до рівності”, розробка стратегії впровадження нового етапу програми з підтримки ґендерних ініціатив в Україні.

Бонні Бернстром та Крістер Джеффмар зацікавлені у вивченні та аналізі накопиченого досвіду в напрямку імплементації ґендерних підходів у різних сферах, можливостей участі українських інституцій у програмах ґендерного спрямування.
1 листопада 2006 року відбудеться зустріч експертів зі Швеції та представників ПРООН в Україні з начальниками структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації, депутатами Львівської обласної ради, представниками Координаційної ради з питань ґендерної політики при обласній державній адміністрації, з метою обговорення питань співпраці та розробки нової стратегії Програми розвитку ООН в Україні у напрямку впровадження ґендерних підходів.
2 листопада 2006 року відбудеться одноденний семінар для фахівців з ґендерної проблематики з метою вивчення та аналізу досвіду у напрямку впровадження ґендерних підходів за участю фахівців зі Швеції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");