Слухай онлайн
Cуспільство

До Львова завітала "маленька Амаль"

До Львова привезли світовий символ дітей-біженців, співавторкою якого є співпродюсерка "Зоряних війн". Майже 4-метрова лялька Амаль відвідала містечко для переселенців у Львові та прогулялася Стрийським парком.

Сьогодні Амаль відвідала містечко переселенців у Стрийському парку та зустрілася із сім'ями вимушено переміщених українців, що тимчасово проживають у модульних будиночках. Це перша появи дівчинки-ляльки після того, як вона здійснила 8000-кілометрову подорож у 2021 році. 

3,5-метрова лялька Амаль символізує 10-річну дівчинку-мігрантку із Сирії, яка минулого року пройшла 8 тисяч кілометрів від кордону Сирії до Манчестера у Великобританії у пошуках своєї матері. За словами організаторів, вона є втіленням мільйонів дітей, які втратили дім і були розлучені зі своїми родинами. Її мрія — відшукати найріднішу людину, знову піти до школи та почати нове щасливе життя. Життя дитини, яке у неї вкрала війна. Так лялька стала символом усіх дітей-біженців у світі із гаслом "Не забувайте про нас". 

Над створенням ляльки працювала ціла команда культових продюсерів та режисерів, зокрема Девід Лан (сценарист у Королівському дворі та художній керівник Young Vic), Трейсі Сіворд (фільми "Два папи", "Королева", "Зоряні війни") і Стівен Долдрі, для The Walk Productions спільно з Handspring Puppet Company під керівництвом художнього керівника Аміра Нізара Зуабі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ