Слухай онлайн
Економіка

До ремонту покрівель у 16 будинках Львова буде залучено інвесторів

До ремонту покрівель у 16 будинках Львова буде залучено інвесторів. Інвестори зможуть відремонтувати дахи шляхом надбудови мансардного поверху з влаштуванням шатрової покрівлі. Також інвесторів зобов’язують ліквідувати збитки, завдані квартирам мешканців будинку через надбудову, утеплити стіни будинку, відремонтувати інженерні мережі, сходові клітки, замінити вікна, каналізаційні випуски, електрощитові та навести благоустрій прибудинкової території. Натомість у власність інвестора перейдуть добудовані квартири, крім однієї – вона повинна стати власністю міста. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила Наталія Герус, в.о. начальника управління житлового господарства та інфраструктури ЛМР.
Таке рішення міська рада прийняла через недостатнє виділення коштів з міського бюджету на ремонт житлового фонду. Зазначимо, що цьогоріч на ліквідацію підвальних котелень виділено 6 мільйонів гривень, на ремонт ліфтів – 5 мільйонів, а на ремонт покрівель – 2,5 мільйони, з яких 1,2 мільйона – минулорічна заборгованість.
Слід зазначити, що мешканці будинку можуть бути співінвесторами, особливо це стосується жителів останніх поверхів, які можуть добудувати собі другий поверх.
Наталя Герус зазначила, що при оголошенні конкурсу на виготовлення інвестиційного проекту будуть також враховані пропозиції та побажання мешканців будинку. Зараз департамент житлового господарства та інфраструктури проводить інформаційну кампанію для мешканців мансардних будинків.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ