Слухай онлайн
Cуспільство

До Януковича приїдуть 11 глав іноземних держав

Для участі в офіційній церемонії інавгурації у столиці України перебуватимуть 11 Глав іноземних держав, 4 Глави урядів, 4 Голови парламентів, високі представники міжнародних організацій, а також керівники зовнішньополітичних відомств від 15 іноземних держав. Про повідомила прес-служба МЗС.

 

Станом на 20 годину 24 лютого до Києва вже прибули Президенти Білорусі, Латвії, Литви та Македонії, керівники урядів та парламентів Грузії, Ізраїлю, Румунії, Словаччини, Таджикистану, офіційні особи зовнішньополітичних відомств Австрії, Алжиру, Демократичної Республіки Конго, Екваторіальної Гвінеї, Канади, Марокко, Лівії, Німеччини, Румунії, Словенії, Франції, Узбекистану. До столиці України прибув також Предстоятель РПЦ Патріарх Кирил.

 

Найближчим часом до Києва прибудуть лідери Болгарії та Вірменії, Молдови, Польщі, Угорщини та Чорногорії, прем'єр-міністри Азербайджану, Казахстану, віце-прем'єр-міністри Сербії, Туркменістану, керівництво Державної Думи Російської Федерації.

 

Президента Сполучених Штатів Америки на церемонії інавгурації новообраного Президента України буде представляти радник з питань національної безпеки генерал Д.Джоунс. Делегація Європейського Союзу буде представлена Президентом Європейського парламенту Є.Бузеком, Міністром закордонних справ ЄС Баронесою К.Ештон та членом Європейської Комісії С.Фюле; ОБСЄ представлятиме Діючий Голова Організації, Міністр закордонних справ Казахстану К.Саудабаєв; Парламентську Асамблею Раду Європи її Голова М.Чавушоглу.

 

До учасників офіційної церемонії приєднаються високопосадовці від НАТО, СНД, ГУАМ, ОЧЕС, а також глави дипломатичних представництв, акредитованих в Україні, які представлятимуть свої держави на інавгурації.

 

Церемонію інавгурації у столиці України висвітлюватимуть понад 200 акредитованих в Україні іноземних мас-медіа.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");