До ювілею Івана Франка львівянам та гостям міста пропонують тематичні екскурсії та вистави
Слухай онлайн
Cуспільство

До ювілею Івана Франка львів’янам та гостям міста пропонують тематичні екскурсії та вистави

До святкування 150 - річчя з дня народження Івана Франка туристичні агентства проводять екскурсійні тури, пов’язані з життям та творчістю Каменяра – повідомила прес-служба Львівської міської ради з посиланням на відділ зовнішньоекономічної діяльності та туризму управління економіки Львівської міської ради. Екскурсії розраховані на різні вікові групи і на різну цільову аудиторію, можуть бути міськими та заміськими. До прикладу, “Галінтел” пропонує маршрут “Музей-садиба І. Франка в Нагуєвичах”, “Петбо” – “Франковими місцями”, “Центр Європи” – “Франко як мешканець Львова”,  “Кий авіа вест” – “Франко у Львові”, “Франковими стежками”, “Місцями повісті І. Франка “Захар Беркут”.
        Цікаво, що в агентстві “Грин-тур”, яке проводить екскурсію “На батьківщину І. Франка”, працює правнучка великого поета Любов Галущак.
        З вересня відкривається новий театральний сезон, тому мешканці та гості Львова зможуть переглянути вистави, поставлені за мотивами творів І.Франка. У Першому українському театрі для дітей та юнацтва триває постановка вистави “Захар Беркут” та запланована моновистава “Лис Микита”. Державний академічний театр опери та балету ім.. С. Крушельницької має в своєму репертуарі “Украдене щастя”, а Обласний театр ляльок – “Фарбованого лиса”. Національний академічний український драматичний театр ім. М. Заньковецької пропонує глядачам виставу на малій сцені “Картка любові”. Також у рамках святкувань театр “Воскресіння” поставить у Нагуєвичах  вуличну виставу.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...