Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Договір з Кабінетом Міністрів виявився формальністю – Зеновій Бермес

Заради якісних змін влади стосовно підприємництва підприємці Львівщини ідуть у наступ. Про це в коментарі «Гал-info» заявив голова Асоціації  роботодавців Львівщини, координатор Національної коаліції бізнес-асоціацій Зеновій Бермес.
За словами Бермеса, минулого року було підписано договір між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією роботодавців Львівщини, але він виявився лише формальністю, оскільки конкретних дій по покращенню ситуації з малим та середнім підприємництвом, в тому числі законодавчі зміни так і не було зроблено.
«У кожній області постійно проводяться «гарячі лінії», такі як наприклад вчора, за участю голови Львівської обласної ради Мирослава Сеника. „Гаряча лінія” з керівництвом міста та області має відбуватися щомісяця. Ми робимо замітки для підприємців за результатами „гарячої лінії”. Пояснюємо підприємцям, як себе поводити під час перевірок. Жодне зі звернень у нас не залишається непоміченим. За їхніми результатами підсумовуються основні проблеми, з якими стикаються підприємці під час своєї діяльності. Саме зведений список цих проблеми та рецепти їх вирішення ми пропонуватимемо уряду. Але це не буде лише пропозиція, ми йдемо у наступ – ми подаватимемо зведену інформацію про проблеми в Україні, в розрізі регіонів та в розрізі проблем, і якщо уряд не реагуватиме, а це буде видно по тому, чи змінилась ситуація, чи ні, то ми говоритемо про це вголос», – каже Бермес. 
Основна проблема, яка зараз хвилює підприємців, за словами Бермеса, закладена в  проект бюджету-2007. «Здається, що у проекті бюджету хтось задумав знищення платників єдиного податку. Йдеться про оподаткування підприємств із оборотом в 1 млн грн», – каже Бермес.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...